Przekroczyliśmy już liczbę 30 punktów patrolowych na terenie Polski. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie! Przygotowujemy materiały na kolejny odcinek video. Powinien pojawić się pod koniec miesiąca...
Wylatowo Przypadki obserwacji UFO Jak prawidłowo filmować UFO? Szukamy! To nie UFO! Patrol UFO Kontakt
Wybierz temat

Ostatnio zaobserwowane!

Poszukujemy świadków !
Skontaktuj się z nami.

UFO ALARM na YouTube

Pogrupowane video YouTube

UFO ALARM !

Zobacz nas na FACEBOOKu


POSZUKUJEMY! / Wir suchen Zeugen!

    Na tej stronie zawarte będą informacje o zdarzeniach związanych z obserwacjami zjawisk UFO i osobach - świadkach tych zdarzeń, których poszukujemy.

UFO a2 140km od Warszawy 2019 UFO na trasie A2 140 km przed Warszawą 2019.07.26
26 lipca 2019 roku w nocy o 1:30 nad autostradą A2 nie opodal Zgierza i Łęczycy przeleciał bardzo nisko obiekt wielkości odrzutowca. Jego kształt był okrągły niczym odwrócony talerz. Wokół były widoczne światła, które wyraźnie wskazywały, że obiekt kręci się wokół swojej osi. Świadkowie jechali autostradą i byli 140 km przed Warszawą. Nie zdołali zrobić zdjęcia - foto to rekonstrukcja. Obiekt byl widziany przez nich 15-20 sekund. Czekamy na zgłoszenia innych osób.
Czekamy na zgłoszenia innych świadków. Może ktoś z kierowców również to widział
Kontakt: e-mail lub telefon
A2 ufo 2019 UFO na trasie Pruszków - Warszawa (A2 / S8) 2019.06.28
28 czerwca jadąc autostradą świadek zarejestrował telefonem komórkowym obiekt, który był widoczny kilka minut. Wielkość jego była nieco większa niż samolot, ale kształt już go w ogóle nie przypominał. Był to bowiem walec lub spodek widziany z boku i nie miał skrzydeł jak konwencjonalny samolot. Można powiedzieć, że leciał wzdłuż drogi, ale pod koniec obserwacji zaczął się od niej oddalać z dużą szybkością.
Czekamy na zgłoszenia innych świadków. Może ktoś z kierowców również to widział
Kontakt: e-mail lub telefon
warszawa ufo 2019 Rejestracja UFO w Warszawie 2019.05.08 godz. 20:00
Otrzymaliśmy nagranie  od mieszkańca Warszawy, który zaobserwował i zarejestrował obiekt UFO w kształcie walca poruszający się na niebie.
Kilka dni wcześniej inny świadek z Warszawy również zarejestrował obiekt (identyczny) i umieścił nagranie na YT. W nie wyjaśniony jeszcze dotąd sposób, nagranie to zostało usunięte z YT i wykasowane z komputera autora. Było tylko chwilę dostępne na Internecie.
Czekamy na zgłoszenia innych świadków. Może ktoś również to widział
Kontakt: e-mail lub telefon
PISZ 2019 2019 Rejestracja UFO koło miejscowości PISZ 2019.02.20 godz. 19:30
Odnaleźliśmy rejestrację obiektu UFO koło miejscowości Pisz na Mazurach. Obiekt UFO był tam widziany przez wiele osób i został na pewno zarejestrowany przez co najmniej 3 świadków.
Wkrótce po tym zaczęliśmy otrzymywać zgłoszenia o bardzo podobnie wyglądających światłach z okolic Łomży, Pułtuska, Ciechanowa i Mławy. Wszędzie obiekt poruszał się w charakterystyczny sposób. Postanowiliśmy sami udać sie w rejon tych obserwacji i również nagraliśmy materiał. Po kilku dniach sytuacja wymykała się spod kontroli bo ciągle otrzymywaliśmy nowe zgłoszenia.  1 marca było już ich ponad 50!
W tej chwili zbieramy materiały i prosimy osoby, które otrzymały od nas informację, aby dosyłały swoje relacje do nas
. To pozwoli uporządkować zdarzenia. W tej chwili dane są analizowane i niebawem będzie materiał video o tych relacjach. Czekamy na kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
chodzież 2018 Obserwacja w listopadzie 2018 UFO Koło Chodzieży
Ostatnio dostajemy informację z rejonu Chodzieży (na północ od Poznania) o obserwacjach obiektów, które emitują czerwone świata. Ostatnie takie zdarzenie było 6-go listopada 2018 roku. Jednak przy okazji dowiadujemy się, że region ten wielokrotnie "oblatywały" obiekty nie znanego pochodzenia. Grupa ludzi widywała je już w latach 80 - tych i 90 - tych. Obiekt w czasie jednych z takich spotkań podleciał naprawdę blisko. Świadek był od niego w pewnym momencie nie cale 100 metrów oddalony. Mamy więc dokładny opis tego pojazdu i nie przypomina on niczego, co mogło by być nam znane.
Przypuszczamy, że osób widzących te obiekty mogło być więcej. Chodzi szczególnie o region stawów hodowlanych na zachód od Chodzieży. Czekamy na kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
UFO Żabno, UFO Stawiska 2018 Obserwacja w maju 2018 UFO w Żabnie i Stawiskach
Choć to dwa całkiem różne wydarzenie sfilmowane przez innych świadków, to prezentujemy je razem ze względu na bliskość czasu i miejsca.

1 obserwacja miała miejsce 4-go maja 2018 w Żabnie przy dojeździe do drogi 15, przed Wylatowem. VIDEO
2 obserwacja jest z 13-go maja 2018 roku z miejscowości Stawiska, również nie daleko Wylatowa. VIDEO
Nagranie pochodzą z różnych pór dnia. Można sie doszukiwać podobieństw w tych obiektach, jednak czy to ten sam obiekt, to nie ma pewności.
Być może ktoś jeszcze widział to na niebie i dostarczy więcej szczegółów. Czekamy na kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Warszawa Tarchomin 2018 Warszawa / Tarchomin data nagrania: 2018.01.31
To bardzo niezwykłe, że w samej Warszawie w miejscu gęsto zamieszkałym, na wale przeciwpowodziowym powstaje dziura, która nie wiadomo jaką techniką została stworzona. Według relacji osoby, która znalazła ten otwór, miał on nie więcej niż 3 dni w chwili jak go filowaliśmy. Materiał tutaj...

Być może ktoś zauważył jakieś ekipy na tym terenie ze sprzętem do odwiertów lub potrafi wyjaśnić jak to powstało - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
strzelno ufo 2017 Strzelno / Kuj-Pom - data: 2017.11.03 godz. 15 -17
Świadek sfilmował obiekt, który unosił się na niebie dość długi czas. Samo nagranie pokazuje tylko fragment obserwacji, ale obiekt "wisiał" na niebie w tym samym miejscu kilkadziesiąt minut co wyklucza możliwość obserwacji popularnych dronów. Nagrania dokonano w Strzelnie (kujawsko - pomorskie) 15 kilometrów od Wylatowa.
Link do filmu na Youtube -  tutaj...

Być może ktoś zauważył, albo zarejestrował ten obiekt - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Sochaczew 2016.12.12
2016 Okolice Sochaczewa - data: 2016.12.12 godz. 18:20
Świadek zgłaszający tą obserwację jechał autostradą A2 w stronę Warszawy. 12-go grudnia 2016 roku około miejscowości Hipolitów zobaczył po swojej lewej stronie światła na niebie - w kierunku Sochaczewa. Pomarańczowo - czerwone punkty pokazały się gasły, zapalając się w pewnej sekwencji.  Świadek zapewnia, że to nie samoloty, gdyż rozpoznałby je na pewno. Obserwacja trwała kilka minut. W momencie, kiedy świadkowie (było ich kilku w aucie) chcieli to nagrać telefonem komórkowym, światła momentalnie zgasły. Nie pojawiły się już więcej.

Być może ktoś zauważył, albo zarejestrował ten obiekt - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Wylatowo ufo 2014
2014 Wylatowo - data: 2014.06.13 godz. 22:45
13-go czerwca pojawił się na naszych kamerach obiekt (lub 3 osobne obiekty). W nagraniu widać 3 światła przesuwające się równolegle. pojawiają się nagle i tak samo zanikają. Rejestracja trwała około 30 sekund. Poniżej link (mpg) do fragmentu nagrania z jednej z kamer. Nagranie klatkowane co jedną sekundę. Warto zauważyć, że podobny obiekt z 3 światłami był widziany w tym miejscu około roku temu.

Być może ktoś zauważył, albo zarejestrował ten obiekt - prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Wylatowo ufo 2013
2013 Wylatowo - data: 2013.05.22 godz. 23:54
22-go maja 2013 na krótko przed północą kamery w Wylatowie zarejestrowały obiekt pod chmurami. Nagranie trwa 3-4 sekundy. Jeżeli ktoś zauważył w tym czasie coś podobnego, to prosimy o kontakt.


Obiekt był widoczny w kierunku południowym od Wylatowa / Mogilna.
Kontakt: e-mail lub telefon
ufo GAĆ
2012 Gać - Puszcza Kampinowska - data: 2012.05.24-26 
24-go maja 2012 roku oraz prawdopodobnie 26 maja widziany był i fotografowany obiekt w kształcie walca, który leciał nisko nad Puszczą Kampinoską. Według nie sprawdzonych jeszcze informacji, w rejonie miejscowości Gać obiekt lądował lub się rozbił. Wszelkie osoby, które mogą udzielić nam jakiś informacji proszone są o kontakt.


Jeżeli ktoś zauważył lub również sfotografował ten obiekt, to prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon
Obiekt
2012 Wylatowo - data: 2012.01.22 godz. około 21.24
Zainstalowane kamery monitoringu zarejestrowały w styczniu 2012 roku niezidentyfikowany obiekt. Podłużny kształt widoczny jest w kamerze przez kilka sekund. Kamery umieszczone w Wylatowie skierowane są w kierunku południowym. Obiekt oddalony był prawdopodobnie około kilometra w kierunku południowym (południowo-zachodnim) od Wylatowa. Kierunek Skorzęcin, Powidz.
W nocy, podczas której został zarejestrowany obiekt, były chmury deszczowo-śniegowe, więc obiekt był na wysokości poniżej 400 m.

Jeżeli ktoś zauważył lub również sfotografował ten obiekt, to prosimy o kontakt.
Kontakt: e-mail lub telefon

Stat.: | 247757 |1|7|22|93| | Copyright © 2005 wylatowo.org.pl; kontakt tel.: +48 525523526; info@wylatowo.org.pl | Aktualizacja: 2019.07.30