Przekroczyliśmy już liczbę 30 punktów patrolowych na terenie Polski. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie! W ostatnich dniach dostajemy wiele zgłoszeń z południa Polski, Legnica, Wrocław, Katowice...
Wylatowo Przypadki obserwacji UFO Jak prawidłowo filmować UFO? Szukamy! To nie UFO! Patrol UFO Kontakt
Wybierz temat

Ostatnio zaobserwowane!

Poszukujemy świadków !
Skontaktuj się z nami.

UFO ALARM na YouTube

Pogrupowane video YouTube

UFO ALARM !

Zobacz nas na FACEBOOKu


Nasz filmy na YouTube - Fenomen UFO

    Wszystkie materiały są dostępne na naszym kanale YouTube kanał Wylatowo, ale tutaj prezentujemy wybrane filmy z działu "Zjawisko UFO".
Wróć do podziału tematycznego...

Liczne obserwacje UFO na Podlasiu i Mazurach. Łomża, Pułtusk, Ciechanów, Mława luty 2019,  materiały własne i materiały nadesłane.

Pod koniec lutego otrzymaliśmy liczne zgłoszenia o obserwacji czerwonych kul. Prezentujemy tutaj pierwszą część tych relacji.
Zgłoszenia docierają do nas dalej, dlatego będziemy nadal próbowali to badać i obserwować teren z którego docierają zgłoszenia.
Czerwone kuliste obiekty (UFO w okolicach Chodzieży - 2018) - źródło: materiały własne i materiały nadesłane
Końcówka roku 2018 przyniosła lawinę doniesień z okolic Chodzieży, Piły i Wałcza. Przy okazji badania tych relacji natknęliśmy się na "wykopalisko" doniesień o UFO z tego regionu. Sięgają one już lat 80- tych. Prawie wszystkie z nich cechuje podobny opis obiektów - z daleka to czerwone kule, ale z bliska widać już dużo więcej. Niektóre doniesienia nie zbicie dowodzą o interakcją obiektów i ludzi co nasuwa opinie o ich inteligencji.
Obserwacje kulistych obiektów (UFO w Anastazewie - 2017) - źródło: materiały własne i materiały nadesłane
Latem 2018 roku dowiedzieliśmy się o niesamowitej obserwacji obiektu UFO koło Anastazewa. Niebywałe, ze obiekt był widziany jednocześnie przez 12 osób z bardzo niewielkiej odległości. Jak określają świadkowie był wielkości małego domu jednorodzinnego i poruszał się w specyficzny sposób.
Obserwacje obiektów z maja 2018 - źródło: materiały nadesłane
W maju 2018 roku dokonano rejestracji obiektów UFO w okolicach Wylatowa. W miejscowościach Żabno i Stawiska w maju widziano i sfilmowano świetliste obiekty. W materiałach zawarty jest także materiał z 2017 roku, pokazujący UFO uchwycone 10 km od Wylatowa w miejscowości Gębice.
ISS i NOL 08 08 2014  - źródło: Cyprian P.
Zarejestrowany obiekt podczas nocnych obserwacji, który przelatywał dokładnie za stacją ISS. Film nagrany nie daleko Łasku - kilkanaście kilometrów od bazy wojskowej.

Stat.: | 244432 |1|7|19|67| | Copyright © 2005 wylatowo.org.pl; kontakt tel.: +48 525523526; info@wylatowo.org.pl | Aktualizacja: 2019.07.30