Mamy już około 20-tu punktów patrolowych w Polsce ... 25.11.2021 Warszawa (Kobyłka, Zielonka)Świadek sfilmował jasne obiekty lecące na niebie w uporządkowanym szyku. Pojawiały się z nikąd i znikaly na przemian. Szukamy świadków...
Wylatowo Przypadki obserwacji UFO Jak prawidłowo filmować UFO? Szukamy! To nie UFO! Patrol UFO Kontakt
Wybierz temat

Ostatnio zaobserwowane!
-> 2021.11.25 godz. 16:30 Warszawa (Kobyłka)
-> 2021.09.21 godz. 22:00 Janikowo (kuj-pom)
-> 2021.06.20 godz 20:30 Mysłowice A4
-> 2021.03.25 Inowrocław, Żory . Obiekty "V"
-> 2019.11.11 Świebodzin
więcej szczegółów...
---------------------------------------
Poszukujemy świadków !
Skontaktuj się z nami.

UFO ALARM na YouTube

Pogrupowane video YouTube

UFO ALARM !

Zobacz nas na FACEBOOKu


Przypadki obserwacji UFO

   Posiadamy szereg dobrze udokumentowanych przypadków obserwacji UFO, ale materiały te nie są już dostępne na stronie www. Wycofanie tych opisów spowodowane wieloma czynnikami. Między innymi tym, że posiadane dokumentacje  przypadków UFO nie można było przedstawić w całości ze względu na brak zgody świadków na publikację. To powodowało, że materiały były nie kompletne, a co za tym idzie, nie prezentowały relacji w takim stopniu, aby można było ocenić obiektywnie dany przypadek.

   Dokumentacje, które zostały zebrane dotychczas jak i cały czas opracowywane nowe przypadki mogą być przedstawione po osobistym kontakcie z zainteresowanymi przedstawicielami mediów lub "stowarzyszeniami" ufologicznymi.

Piktogramy a UFO
   Kręgi zbożowe a UFO. Wylatowo zasłynęło z powstających w tajemniczy sposób znaków w zbożu. Znaki te (piktogramy), były przez cały czas kojarzone z bezpośrednią ingerencją tajemniczych sił, energii czy działalnością Obcych na ziemi. Po latach badań tego fenomeny trzeba stwierdzić, że tak nie jest. Znaki te są tworem ludzi i jakby one nie były skomplikowane, to nie kryje się za nimi żadna ingerencja "kosmitów" czy energii. Czy oznacza to, że z UFO nie mają one nic wspólnego? Tak też nie można powiedzieć... Sprawa wydaje się dzisiaj być bardziej skomplikowana nić na początku, kiedy to po prostu piktogramy były interpretowane jako celowe przekazy od obcych cywilizacji. Związek piktogramów z UFO jest, ale nie tak bezpośredni jak wydawało się na początku. Nie da się tego opisać w kilku zdaniach, ale nie chodzi tu ani o geometrię znaków, ani o to co miały by przekazywać, ani o zakodowane informację dla nie licznych "wybrańców" spośród nas (ludzi), ani o promieniowanie kształtu czy też podobne interpretację. Choć wiadomo, że znaki w Wylatowie nie zrobiły tajemnicze kule energii, czy zielone ufoludki buszujące w polu, to nadal wątek ten jest ciekawy i pozostaje częścią fenomenu UFO. W tej chwili nie tak istotne jest kto jest twórcą piktogramów, ale to jaką rolę odegrały one w zdarzeniach mających swoje następstwa podczas tworzenia i przebywania w ich pobliżu.


Stat.: | 310705 |1|22|35|127| | Copyright © 2005 wylatowo.org.pl; kontakt tel.: +48 525523526; info@wylatowo.org.pl | Aktualizacja: 2021.11.25