Mamy już około 20-tu punktów patrolowych w Polsce ... 31 marca godz 0:01, w Siedlcach zaobserwowano duże, wiszące obiekty oświetlające niebo. Po pewnym czasie obiekty zostały zakryte przez chmury. Zjawisko obserwowało kilka osób!
Wylatowo Przypadki obserwacji UFO Jak prawidłowo filmować UFO? Szukamy! To nie UFO! Patrol UFO Kontakt
Wybierz temat

Ostatnio zaobserwowane!

Poszukujemy świadków !
Skontaktuj się z nami.

UFO ALARM na YouTube

Pogrupowane video YouTube

UFO ALARM !

Zobacz nas na FACEBOOKu


www.ufoalarm.pl


Nasz filmy na YouTube - Fenomen UFO

    Wszystkie materiały są dostępne na naszym kanale YouTube kanał Wylatowo, ale tutaj prezentujemy wybrane filmy z działu "Zjawisko UFO".
Wróć do podziału tematycznego...

Obserwacje UFO - Fala UFO 2019 część 3.  Obserwacje z terenu całej Polski. Materiały własne i materiały nadesłane.

Trzecia część materiału prezentuje relacje, które napływały do nas jeszcze w listopadzie i grudniu. Nawiązujemy w nich do wcześniejszych filmów i zdjęć. Część z tych materiałów będzie miała również swoje oddzielne odcinki. 
Liczne obserwacje UFO - część 2.  Obserwacje z terenu całej Polski. Materiały własne i materiały nadesłane.

Druga część materiału prezentuje relacje z drugiej połowy 2019 roku jakie dotarły do nas. Jest to przekrój i streszczenie tego co dotarło do nas. Pokazuje jednak skalę tych doniesień.
jeszcze rok się nie skończył i zgłoszenia docierają do nas dalej, dlatego nie wykluczone, że powstanie trzecia część.
Liczne obserwacje UFO na Podlasiu i Mazurach. Łomża, Pułtusk, Ciechanów, Mława luty 2019,  materiały własne i materiały nadesłane.

Pod koniec lutego otrzymaliśmy liczne zgłoszenia o obserwacji czerwonych kul. Prezentujemy tutaj pierwszą część tych relacji.
Zgłoszenia docierają do nas dalej, dlatego będziemy nadal próbowali to badać i obserwować teren z którego docierają zgłoszenia.
Czerwone kuliste obiekty (UFO w okolicach Chodzieży - 2018) - źródło: materiały własne i materiały nadesłane
Końcówka roku 2018 przyniosła lawinę doniesień z okolic Chodzieży, Piły i Wałcza. Przy okazji badania tych relacji natknęliśmy się na "wykopalisko" doniesień o UFO z tego regionu. Sięgają one już lat 80- tych. Prawie wszystkie z nich cechuje podobny opis obiektów - z daleka to czerwone kule, ale z bliska widać już dużo więcej. Niektóre doniesienia nie zbicie dowodzą o interakcją obiektów i ludzi co nasuwa opinie o ich inteligencji.
Obserwacje kulistych obiektów (UFO w Anastazewie - 2017) - źródło: materiały własne i materiały nadesłane
Latem 2018 roku dowiedzieliśmy się o niesamowitej obserwacji obiektu UFO koło Anastazewa. Niebywałe, ze obiekt był widziany jednocześnie przez 12 osób z bardzo niewielkiej odległości. Jak określają świadkowie był wielkości małego domu jednorodzinnego i poruszał się w specyficzny sposób.
Obserwacje obiektów z maja 2018 - źródło: materiały nadesłane
W maju 2018 roku dokonano rejestracji obiektów UFO w okolicach Wylatowa. W miejscowościach Żabno i Stawiska w maju widziano i sfilmowano świetliste obiekty. W materiałach zawarty jest także materiał z 2017 roku, pokazujący UFO uchwycone 10 km od Wylatowa w miejscowości Gębice.
ISS i NOL 08 08 2014  - źródło: Cyprian P.
Zarejestrowany obiekt podczas nocnych obserwacji, który przelatywał dokładnie za stacją ISS. Film nagrany nie daleko Łasku - kilkanaście kilometrów od bazy wojskowej.

Stat.: | 293818 |1|15|35|34| | Copyright © 2005 wylatowo.org.pl; kontakt tel.: +48 525523526; info@wylatowo.org.pl | Aktualizacja: 2021.03.31